Dodatne informacije
| Težina | 0.077 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ |
| Oblik | A65 |
| Snaga | 16 W |
| Svjetlosni tok | 1800 lm |
| Temperatura svjetla | 3000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 15.000 h |
| Broj ON/OFF ciklusa | 15.000 |
