Dodatne informacije
| Težina | 0.037 kg |
|---|
| Baza | E14 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ |
| Oblik | G45 |
| Snaga | 8 W |
| Svjetlosni tok | 750 lm |
| Temperatura svjetla | 3000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 25.000 h |

| Težina | 0.037 kg |
|---|
| Baza | E14 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ |
| Oblik | G45 |
| Snaga | 8 W |
| Svjetlosni tok | 750 lm |
| Temperatura svjetla | 3000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 25.000 h |