Dodatne informacije
| Težina | 0.031 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~50/60 Hz |
| Oblik | A60 |
| Snaga | 12 W |
| Svjetlosni tok | 1200 lm |
| Temperatura svjetla | 3000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 30.000 h |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 0,5 W |
| Domet detekcije | 3-5 m |
| EAN | 3856024408486 |
