Dodatne informacije
| Težina | 0.26 kg |
|---|
| Kom u pakiranju | 25 kom |
|---|---|
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Čelik |
| Vlačna čvrstoća | 150 kg |
| Radna temperatura | -60°C to 150°C |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 145 mm |
| Dužina ( L ) | 500 mm |
| Širina ( W ) | 7,9 mm |

| Težina | 0.26 kg |
|---|
| Kom u pakiranju | 25 kom |
|---|---|
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Čelik |
| Vlačna čvrstoća | 150 kg |
| Radna temperatura | -60°C to 150°C |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 145 mm |
| Dužina ( L ) | 500 mm |
| Širina ( W ) | 7,9 mm |