Dodatne informacije
| Težina | 0.35 kg |
|---|
| Dimenzije | 900 x 35 x 35 mm |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 13 W |
| Svjetlosni tok | 1 x 1300 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Životni vijek | 15.000 h |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Dužina kabela | 1,8 m |

| Težina | 0.35 kg |
|---|
| Dimenzije | 900 x 35 x 35 mm |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 13 W |
| Svjetlosni tok | 1 x 1300 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Životni vijek | 15.000 h |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Dužina kabela | 1,8 m |