Dodatne informacije
| Težina | 0.15 kg |
|---|
| Boja kabela | zlatna |
|---|---|
| Dužina kabela | 2 m |
| Max opterećenje | 2,5 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 2x0,75 |
| Tip kabela | H03VVH2-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Utikač | 2,5 A / 250 V~ |

| Težina | 0.15 kg |
|---|
| Boja kabela | zlatna |
|---|---|
| Dužina kabela | 2 m |
| Max opterećenje | 2,5 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 2x0,75 |
| Tip kabela | H03VVH2-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Utikač | 2,5 A / 250 V~ |