Dodatne informacije
| Težina | 0.275 kg |
|---|
| Boja kabela | crna |
|---|---|
| Dužina kabela | 4 m |
| Max opterećenje | 10 A / 2200 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 2x1 |
| Tip kabela | H05RR-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Utikač | 10 A / 250 V~ |

| Težina | 0.275 kg |
|---|
| Boja kabela | crna |
|---|---|
| Dužina kabela | 4 m |
| Max opterećenje | 10 A / 2200 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 2x1 |
| Tip kabela | H05RR-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Utikač | 10 A / 250 V~ |