Dodatne informacije
| Težina | 0.165 kg |
|---|
| Boja kabela | bijela |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 10 A / 2200 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Utikač | 16 A / 250 V~ |

| Težina | 0.165 kg |
|---|
| Boja kabela | bijela |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 10 A / 2200 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Utikač | 16 A / 250 V~ |