Dodatne informacije
| Težina | 0.37 kg |
|---|
| Boja kabela | bijela |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 12000 W |
| Nazivni napon | 400 V~ |
| Presjek kabela | 5G2,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |

| Težina | 0.37 kg |
|---|
| Boja kabela | bijela |
|---|---|
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 12000 W |
| Nazivni napon | 400 V~ |
| Presjek kabela | 5G2,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |