Dodatne informacije
| Težina | 6.37 kg |
|---|
| Boja kabela | žuta |
|---|---|
| Dužina kabela | 20 m |
| Max opterećenje | 16 A / 10500 W |
| Nazivni napon | 400 V~ |
| Presjek kabela | 5G2,5 |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | AT N07V3V3-F |
| Transportno pakiranje | 1 |

| Težina | 6.37 kg |
|---|
| Boja kabela | žuta |
|---|---|
| Dužina kabela | 20 m |
| Max opterećenje | 16 A / 10500 W |
| Nazivni napon | 400 V~ |
| Presjek kabela | 5G2,5 |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | AT N07V3V3-F |
| Transportno pakiranje | 1 |