Dodatne informacije
| Težina | 4.07 kg |
|---|
| Boja kabela | žuta |
|---|---|
| Dužina kabela | 20 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G2,5 |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Tip kabela | AT N07V3V3-F |
| Transportno pakiranje | 1 |

| Težina | 4.07 kg |
|---|
| Boja kabela | žuta |
|---|---|
| Dužina kabela | 20 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G2,5 |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Tip kabela | AT N07V3V3-F |
| Transportno pakiranje | 1 |