Dodatne informacije
| Težina | 1.25 kg |
|---|
| Dužina kabela | 5 m |
|---|---|
| Grlo | E27 |
| Max snaga | 60 W |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Presjek kabela | 2x0,75 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Tip kabela | H05RN-F |
| Transportno pakiranje | 10 |

| Težina | 1.25 kg |
|---|
| Dužina kabela | 5 m |
|---|---|
| Grlo | E27 |
| Max snaga | 60 W |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Presjek kabela | 2x0,75 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Tip kabela | H05RN-F |
| Transportno pakiranje | 10 |