Dodatne informacije
| Težina | 0.445 kg |
|---|
| Broj utičnica | 1 |
|---|---|
| Dužina kabela | 2 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3680 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Boja | bijela |

| Težina | 0.445 kg |
|---|
| Broj utičnica | 1 |
|---|---|
| Dužina kabela | 2 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3680 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Boja | bijela |