Dodatne informacije
| Težina | 0.62 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Broj utičnica | 4 |
| Dužina kabela | 2 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3680 W |
| Nazivni napon | 250 V~ 50Hz |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F 3G1,5 |
| Transportno pakiranje | 10 |
| USB | 2xUSB-A |

| Težina | 0.62 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Broj utičnica | 4 |
| Dužina kabela | 2 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3680 W |
| Nazivni napon | 250 V~ 50Hz |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F 3G1,5 |
| Transportno pakiranje | 10 |
| USB | 2xUSB-A |