Dodatne informacije
| Težina | 0.4 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 8 |
| Dužina kabela | 1,4 m |
| Max opterećenje | 2.5 A / 16 A |
| Presjek kabela | 3G1 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |

| Težina | 0.4 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 8 |
| Dužina kabela | 1,4 m |
| Max opterećenje | 2.5 A / 16 A |
| Presjek kabela | 3G1 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 10 |