Dodatne informacije
| Težina | 0.12 kg |
|---|
| Nazivni napon | 250 V~ 50Hz |
|---|---|
| Max opterećenje | 16A 250 V~ |
| USB | A+C |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 0,10 W |
| Radna temperatura | 0 – 35 °C |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 50 kom |

| Težina | 0.12 kg |
|---|
| Nazivni napon | 250 V~ 50Hz |
|---|---|
| Max opterećenje | 16A 250 V~ |
| USB | A+C |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 0,10 W |
| Radna temperatura | 0 – 35 °C |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 50 kom |