Dodatne informacije
| Težina | 1.05 kg |
|---|
| Brzina rotacije | 2000 rpm |
|---|---|
| Max protok zraka | 320 m³/h |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Odgoda gašenja | da |
| Promjer otvora za ugradnju | 150 mm |
| Razina buke | 35 db |
| Snaga | 18 W |
| Stupanj zaštite | IPX2 |
| Trajanje jamstva | 1 godina |
| Transportno pakiranje | 20 |
