Dodatne informacije
| Težina | 0.094 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ |
| Snaga | 9 W |
| Svjetlosni tok | 810 lm |
| Temperatura svjetla | 3000-6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 5 |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 0,3 W |
